Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Krev teče vždycky červená, Veselá Hanina

Veselá Hanina: Krev teče vždycky červená
Název:   Krev teče vždycky červená
Autor:   Veselá Hanina
Žánr:   fantasy
Počet stran:   640
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Mytago
Autor obálky:   Martina Pilcerová
ISBN:   978-80-8776-141-0

Běžná cena:   579 Kč
Naše cena:   521 Kč
Sleva:   58 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Doby, kdy Plavena byla chudou rybářskou zemí, jsou dávno pryč. Dnes je z ní koloniální velmoc s císařem jako jediným svrchovaným vládcem. Ačkoliv ve stínu jeho majestátu blednou samotné hvězdy, i on jednou zemře. A co se stane pak? Za koho se postaví armáda? Jak se zachová mocná pozemková aristokracie? Co udělá vlivná klika magiků z Východluní?

Když dvůr začíná připomínat harém, vraždy a intriky jsou pro šlechtice rutinní záležitostí a mír je křehký jako sklo, přichází čtyři hrdinové. Princezna Sagjidara uprostřed rodových povinností snící o cizokrajných dálkách. Telepatka Magnólie, která má naopak dobrodružství plné zuby a touží po klidném životě. Plavenský arcimág Zvin zajímající se pouze o výzkum psioniky. A nakonec záhadný mistr Jagoda, který chce jediné. Hlavu svého nepřítele na podnosu z athorského stříbra. Zdálo by se, že neexistují odlišnější jedinci. A přesto mají nejméně jednu věc společnou. Je jí krev, protože ta teče z každé rány a její barva je pokaždé stejná. Vždycky červená.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.


Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 178 Kč
 179 Kč
 251 Kč
 323 Kč
 260 Kč
 500 Kč
 94 Kč
 269 Kč
 94 Kč
 242 Kč
 350 Kč
 449 Kč