Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Kolo času - Nové jaro, Jordan Robert

Jordan Robert: Kolo času - Nové jaro
Název:   Kolo času - Nové jaro
Autor:   Jordan Robert
Žánr:   fantasy
Série:   Kolo času (0)
Počet stran:   320
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Zuzana Hanešková
Autor obálky:   Chris McGrath
ISBN:   978-80-7398-294-2

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   279 Kč
Sleva:   120 Kč, 30%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

PROROCTVÍ HOVOŘÍ O STÍNU

A DRAKU ZNOVUZROZENÉM…

…a nyní vychází dosud

česky nepublikovaný román

ze ságy Kolo času!

Ještě než se z mladíka jménem Rand al'Thor stal Drak Znovuzrozený, ještě než se naplnilo proroctví a započala poslední válka proti Temnému, se v severském městě Kanlún potkal šermíř al’Lan Mandragoran a Aes Sedai Moirain, aby svými činy roztočili legendární Kolo času…

Je to tak, nové české vydání fenomenální fantasy ságy Roberta Jordana vstupuje do další fáze. Až na jednu výjimku, kterou je desátý díl Křižovatka soumraku, se ke čtenářům díky příkladné péči nakladatelství FANTOM Print nově dostanou i u nás dosud nevydané svazky. Na přelomu letošního a příštího roku to jako první z nich bude samostatná předehra k tomuto cyklu, román Nové jaro.

Intriky a temná magie

I v něm se všichni ctitelé žánru fantasy, ať ti občasní, či pravověrní, dočkají autorových oblíbených motivů, jako jsou vztahové propletence, politické intriky, odvážní hrdinové i temná magie. Spolu s dvojicí ústředních protagonistů, doplněných plejádou perfektně vystižených vedlejších postav, pak budou objevovat indicie a náznaky, které knihu postupně pevně prováží s prvním dílem ságy, Okem světa.

A jak to bude dál? V roce 2015 vyjde nejdříve již zmíněná Křižovatka soumraku a po ní v českém jazyce konečně poprvé kompletní jedenáctý svazek, Nůž snů. Tím se uzavře ta část cyklu, kterou napsal jeho duchovní otec, Robert Jordan. Naštěstí pro čtenáře ságu dokončil talentovaný fantasy spisovatel Brandon Sanderson, jehož román The Gathering Storm bude následovat. Čeští čtenáři se tak mají v příštím roce opravdu na co těšit!

Anotace:

Město Kanlún, ležící nedaleko od zjizvené pustiny Morny, je opevněné útočiště před nebezpečím na dálném severu, úkryt před zločiny těch, kdo slouží Temnému. Alespoň tak se to povídá. Ovšem po městě, které vítá al‘Lana Mandragorana, vypuzeného krále Malkieru a nejlepšího šermíře své doby, kolují šeptem vedené řeči o zplozencích Stínu. Důkaz, pokud by Lan takový žádal, že moc Temného opět sílí a jeho pohůnci pracují po celé zemi. Přesto se uvnitř kanlúnských hradeb Lan setká se ženou, která změní jeho osud. Moirain je mladá a mocná Aes Sedai, která sem přišla hledat pravdu. Potřebuje pomoc při zoufalé snaze ověřit jisté nejasné a zpochybňované proroctví – které mluví o tom, jak zahnat Stín zpátky, a o zrození dítěte, jež by mohlo být Drakem Znovuzrozeným.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Začít tímto dílem?
Vojta - 01. 02. 2015 17:54

Přemýšlím že dám téhle sáze ještě druhou šanci. Minulé jsem s nechutí odložil v půlce 5 dílu. Chtěl bych se zeptat, zda jí mám začít tímto dílem, když je to vlastně prequel? Popřípadě kam se teda dá Nové Jaro zařadit chronologicky? Pokud to tedy vůbec jde? Díky za odpověď. Vojta.
Re: Začít tímto dílem
Jan Nohovec - 03. 03. 2015 10:17

Dobrý den, odpověď naleznete v naší recenzi na http://fantasya.cz/clanek/prequel-k-serii-kolo-casu-sleduje-moirain-damodredovnu

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 202 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 899 Kč
 174 Kč
 244 Kč
 153 Kč