Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

DragonLance - Drakoniánská čest, Weis Margaret & Perrin Don

Weis Margaret & Perrin Don : DragonLance - Drakoniánská čest
Název:   DragonLance - Drakoniánská čest
Autor:   Weis Margaret & Perrin Don
Žánr:   fantasy
Počet stran:   240
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Zuzana Hanešková
Autor obálky:   Keith Parkinson
ISBN:   978-80-7398-105-1

Běžná cena:   219 Kč
Naše cena:   153 Kč
Sleva:   66 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Kangovi a jeho regimentu složenému z drakoniánů se stále nedaří splnit si svůj obrovský sen – usadit se v opuštěném trpasličím městě daleko na severu a klidně žít. Do cesty se jim staví zima, hlad – a tisíce goblinů, kteří na ně neustále útočí a pokoušejí se je zastavit a pozabíjet. Drakoniánů ubývá a Kang má strach, že se mu nepodaří splnit ani nejdůležitější úkol ze všech, které si stanovil – ochránit malou skupinku drakoniánských žen, které se vylíhly z vajec nalezených v dračí slují pod trpasličími chodbami, a zachovat tak pro drakoniány naději na přežití i do budoucna. Situace se komplikuje, zvlášť když strategie boje goblinů se náhle dramaticky mění a zdá se, jako by je někdo mocný a schopný řídil a dal do jejich útočných výpadů pevný řád…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad DragonLance - Drakoniánská čest, Weis Margaret & Perrin Don
Cooker - 20. 11. 2010 09:44

Možná o trochu, o maličký ždibeček, slabší než jednička, ale pořád vysoce kvalitní čtivo. Tentokrát skoro celý příběh strávíme v jedné horské pevnosti přípravou na velkou finální bitvu, jednoduchý příběh je však okořeněn takřka detektivní zápletkou (byť primitivní). Autorské duo píše nanejvýš čtivým, úsporným stylem, kniha je sice nevelkého rozsahu, ale o to zábavnější a dynamičtější. Trochu zamrzí, že ve dvojce chybí Selquist a jeho kumpáni, s jejich odchodem text ztrací něco ze svého kouzla, nicméně vyvedenou čtveřici z jedničky se ctí zastupují pubertální drakoniánky. Dost jsem se kvůli nim nasmál… Ještě jedna věc: Za mým pětihvězdičkovým hodnocením prvního dílu stojí šok – čekal jsem od něj jen o trochu lepší klasickou fantasy a to, co jsem dostal, mi vyrazilo dech. Tady u dvojky už jsem samozřejmě věděl, do čeho jdu a žádné „Wow!“ se nekonalo. Tolik k nižšímu hodnocení dvojky, ta kvalita je jinak skoro stejná.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 174 Kč
 153 Kč
 314 Kč
 160 Kč
 119 Kč
 153 Kč
 307 Kč
 195 Kč
 181 Kč
 181 Kč
 139 Kč
 129 Kč