Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez, Kotleta František

Kotleta František: Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez
Název:   Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez
Autor:   Kotleta František
Žánr:   fantasy
Série:   Bratrstvo krve (3)
Počet stran:   328
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Epocha
Autor obálky:   Piotr Cieśliński
ISBN:   978-80-7425-165-8

Běžná cena:   289 Kč
Naše cena:   260 Kč
Sleva:   29 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů – a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda. „Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický,“ říká JUDr. Tomáš Uhřík. Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Škoda přeškoda
Pastelka - 29. 03. 2013 15:40

Jednou dole, jednou nahoře... a zde bohužel je to zrovna dole. Jak jsem byl nadšený z druhého dílu, tak zde mé nadšení mizí. Buď autor prochází krizí identity, nebo platí to, co jsem naznačil dříve - autorů je více. Tak či onak, je to nejslabší (zatím) díl série. Přitom by jeden čekal gradaci... Mezi základní negativa řadím zbytečné nadužívání vulgárních výrazů. Neslouží zde pro vykreslení vtipu, nebo charakteru konkrétní postavy. Nesmyslně je používají postavy, které se takto dříve nevyjadřovaly a naprosto to k nim nesedí. Celkově to působí jako předčasně vydaná kostra, která po prvním čtení neměla jít do tisku, ale z připomínkami zpět autorovi.
Těžko rozhodnout, který díl série je nejlepší. Asi...
Igráček - 01. 04. 2013 12:43

Těžko rozhodnout, který díl série je nejlepší. Asi jako většina mám nejradši jedničku, ale trojka mi přijde taky skvělá. Pro mě jde o důstojné zakončení série, které nenechává žádné otázky nezodpovězené. Ještě že tak.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 233 Kč
 296 Kč
 260 Kč
 242 Kč
 214 Kč
 139 Kč
 838 Kč
 179 Kč
 203 Kč
 269 Kč
 269 Kč
 359 Kč