Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Jednou nohou v hrobě (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA) Ukázky z knih
Jednou nohou v hrobě (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA)
Noční lovci 2

3. srpna 2012, Jeaniene Frostová
Poloviční upírka Cat Crawfieldová je nyní zvláštní agentkou pracující pro vládu s cílem zbavit svět nebezpečných nemrtvých. Stále využívá vše, co ji Bones, její přitažlivý a nebezpečný bývalý přítel, naučil. Když se ale Cat stane cílem nájemného vraha, jediný, kdo jí dokáže pomoci, je upír, jehož opustila. Druhý díl série Noční lovci, Jednou nohou v hrobě, právě připravuje nakladatelství Fantom Print. Přečtěte si z něj exkluzivní ukázku pouze na Fantasyi.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2773
Jednou nohou v hrobě Ukázky z knih
Jednou nohou v hrobě
Noční lovci 2

1. srpna 2012, Jeaniene Frostová
Poloviční upírka Cat Crawfieldová je nyní zvláštní agentkou pracující pro vládu s cílem zbavit svět nebezpečných nemrtvých. Stále využívá vše, co ji Bones, její přitažlivý a nebezpečný bývalý přítel, naučil. Když se ale Cat stane cílem nájemného vraha, jediný, kdo jí dokáže pomoci, je upír, jehož opustila. Druhý díl série Noční lovci, Jednou nohou v hrobě, právě připravuje nakladatelství Fantom Print. Přečtěte si z něj ukázku.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2649
První rudá kapka (Svět nočních lovců 1) Recenze
První rudá kapka (Svět nočních lovců 1)
Jeaniene Frost

17. února 2012, Alžběta Lexová
Krev není voda a genetika je zákeřná potvora. Někdo zdědí po rodičích velký nos, jiný cholerickou povahu a sklon k tloustnutí. Denise zdědila dluh. Démonský dluh. Přesněji řečeno, její prapředek si zahrál na Fausta, upsal se ďáblu, ale až příliš pozdě si uvědomil, že ono „propadnutí duše démonovi“ není taková sranda, jak to dřív vypadalo. A tak po anglicku zmizel a nechal démona lovit naslepo mezi svými příbuznými.

Číst článek dál | Diskuze (6) | Přístupů: 3629