Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou naše výdejní místa fungovat následovně:
Arrakis Brno: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Fantasya Praha: Dočasně zavřeno
Matrix Ostrava: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.
Krev trpaslíků vzkazuje, že lepší už to nebude Recenze
Krev trpaslíků vzkazuje, že lepší už to nebude
Frank Rehfeld: Krev trpaslíků (Trpaslíci II 3)

11. června 2013, Vojtěch Hamerský
Barlok a Warlon jsou tu ještě jednou, aby snad zdárně dokončili své velké dobrodružství. Čeká je poslední krok k bitvě, jež rozhodne o osudu trpaslíků-vyvrhelů. Tento krok však doprovází mnohé překážky, které musí trpasličí hrdinové překonat.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3123
Krev trpaslíků, Trpaslíci II – 3 Ukázky z knih
Krev trpaslíků, Trpaslíci II – 3
Frank Rehfeld

10. února 2013, Frank Rehfeld
Barlokovi a jeho trpaslíkům se za pomoci elfů nejen podařilo uštědřit temným elfům zdrcující porážku, ale také je vyhnat z bývalého trpasličího dolu Zarkhadul. Ať je tento úspěch navzdory všem obětem, jimiž byl vykoupen, seberadostnější, přece jen není víc než jen prvním krokem. Teď jde trpaslíkům o to, aby dobyli zpět svou vlast v Elan-Dhoru. Což je na pohled nesplnitelný úkol, neboť počet temných elfů se zdá být nezměrný a přísun jejich posil z podzemní říše nevyčerpatelný. Přečtěte si ukázku z třetího dílu oblíbené německé série!

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2424
Krev trpaslíků, Trpaslíci II – 3 (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA) Ukázky z knih
Krev trpaslíků, Trpaslíci II – 3 (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA)
Frank Rehfeld

6. února 2013, Frank Rehfeld
Barlokovi a jeho trpaslíkům se za pomoci elfů nejen podařilo uštědřit temným elfům zdrcující porážku, ale také je vyhnat z bývalého trpasličího dolu Zarkhadul. Ať je tento úspěch navzdory všem obětem, jimiž byl vykoupen, seberadostnější, přece jen není víc než jen prvním krokem. Teď jde trpaslíkům o to, aby dobyli zpět svou vlast v Elan-Dhoru. Což je na pohled nesplnitelný úkol, neboť počet temných elfů se zdá být nezměrný a přísun jejich posil z podzemní říše nevyčerpatelný. Přečtěte si exkluzivní ukázku z třetího dílu oblíbené německé série!

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2260
Vyhnanství trpaslíků funguje jako most ke třetímu dílu Recenze
Vyhnanství trpaslíků funguje jako most ke třetímu dílu
Frank Rehfeld: Vyhnanství trpaslíků

16. října 2012, Vojtěch Hamerský
Je tu pokračování Trpaslíků od Franka Rehfelda a s ním i naši hlavní hrdinové Walron a Barlok společně s Tharliou, Ailin, Lokinem a Malcorionem. Jak jejich dobrodružství pokračuje? A daří se jim? Jaké nové zápletky Vyhnanství trpaslíků přináší? Možná to vše není tak jednoduché, jak to vypadá.

Číst článek dál | Diskuze (2) | Přístupů: 2774
Fascinující svět Johna Browna hyzdí začátečnické chyby Služebníka temného boha Recenze
Fascinující svět Johna Browna hyzdí začátečnické chyby Služebníka temného boha
John Brown: Služebník temného boha (Temný bůh 1)

11. června 2012, Jan Nohovec
Kvůli svému tuctovému názvu vypadá kniha Johna Browna jako další obyčejný fantasy román. To není pravda: naopak představuje zajímavý, perfektně propracovaný vnitřní svět. Jenže autor se nevyhnul nováčkovským chybám.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3147
Vyhnanství trpaslíků (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA) Ukázky z knih
Vyhnanství trpaslíků (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA)
Trpaslíci II

2. června 2012, Frank Rehfeld
Temní elfové dobyli podzemní říši Elan-Dhor a vyhnali trpaslíky na povrch. Ti si ale brzy uvědomí, že tam nemohou žít. Ve snaze najít novou vlast vysílají výzvědný oddíl v čele s válečníkem Barlokem do Zarkhadulu, kdysi největšího a nejpřepychovějšího trpasličího dolu, který byl před staletími z neznámých důvodů opuštěn. V hlubinách Zarkhadulu narážejí trpaslíci na strašlivé tajemství. Kniha Vyhnanství trpaslíků vychází v nakladatelství Fantom Print již příští středu. Přečtěte si z ní exkluzivní ukázku.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2637
Vyhnanství trpaslíků Ukázky z knih
Vyhnanství trpaslíků
Trpaslíci II

1. června 2012, Frank Rehfeld
Temní elfové dobyli podzemní říši Elan-Dhor a vyhnali trpaslíky na povrch. Ti si ale brzy uvědomí, že tam nemohou žít. Ve snaze najít novou vlast vysílají výzvědný oddíl v čele s válečníkem Barlokem do Zarkhadulu, kdysi největšího a nejpřepychovějšího trpasličího dolu, který byl před staletími z neznámých důvodů opuštěn. V hlubinách Zarkhadulu narážejí trpaslíci na strašlivé tajemství. Kniha Vyhnanství trpaslíků vychází v nakladatelství Fantom Print již příští středu. Přečtěte si z ní ukázku.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2717
Prokletí trpaslíků Recenze
Prokletí trpaslíků
Frank Rehfeld

20. února 2012, Vojtěch Hamerský
Těšíte se z přítomnosti malých, podsaditých vousatých mužíků? Máte rádi svět, kde rozhodují především zbraně, jež jsou bezpochyby nejlepší jistotou, jak zabít nepřítele? Pokud ano, čeká na vás Elan-Dhor – město plné trpaslíků, na které zrovna v tuto chvíli číhá opravdu veliké nebezpečí.

Číst článek dál | Diskuze (1885) | Přístupů: 3529
Prokletí trpaslíků Recenze
Prokletí trpaslíků
Frank Rehfeld

6. ledna 2012, Jan Kundera
Jste milovníky trpaslíků? Líbily se vám knihy o trpaslících z pera Markuse Heitze? Nebo jste dokonce fajnšmekři zmlsaní trpaslíky ze světa Warhammeru? Pak je tato kniha určena pro vás.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3142